0Shares

Superylli portugez, Cristiano Ronaldo, ëndërron që të jetë pjesë e skuadrës së Real Madridit që do ta fitojë trofeun e dhjetë të Ligës së Kampionëve.

Los Blancos do të kenë punë me Manchester Unitedin në 1/8 e finales, ndërsa ish-futbollisti i Djajve të Kuq shpreson që ta fitojë edhe një herë garën më të madhe për klube.

“Liga e Kampionëve është më e mira që mund t’i ndodhë një lojtari dhe më emocionon shumë këtë vit”.

“Dhuratën e parë që do ta dëshiroja është ‘i dhjeti’ (Ronaldo mbushi 28 vjet të martën). Diçka shumë e veçantë për Real Madridin pas shumë vitesh pa e fituar dhe kuptohet do të ishte e veçantë edhe për mua”, citon AS fjalët e portugezit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)