0Shares

Superylli shqiptar, Rita Ora, pas një viti shumë të angazhuar me koncerte, me realizimin e albumit dhe udhëtimet e shumta, ka shfrytëzuar kohën e lirë për të pushuar.

Rita ka shkuar në Dubai për t’u ç’lodhur para turneut të saj Radioactive që fillon më 18 janar.

Rita sërish ka treguar se pse është prej femrave më atraktive në botë, duke shfaqur në të njëjtën kohë dhe bukurinë e pastërt shqiptare. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)