0Shares

Rita Ora ka vizituar Tailandën, por jo vetëm për të shijuar bukurinë e vendit.

Siç raportojnë mediat kosovare, Rita ka shkuar atje për të xhiruar klipin e saj më të ri të këngës “Torn Apart”, i cili mendohet të jetë pjesë e albumit të saj debutues në Amerikë.

Gjatë vizitës së saj në Tailandë, kosovarja është miqësuar edhe me Snoop Dog dhe ka postuar në Twitter fotografitë me reperin amerikan.

Mediat në internet shkruajnë se Snoop është “bashkëpunëtori sekret” në këtë klip të radhës të Ritës, për të cilin këngëtarja shprehet shumë entuziaste. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)