0Shares

Fotografi shqiptar Fadil Berisha, pas shumë personazheve botërore që solli para kamerës së tij, ka vendosur që fytyra tjetër të jetë superylli shqiptar, Rita Ora.

Rita për momentin gjendet në Dubai, ku po kalon pushimet me familje, dhe përmes rrjetit social Twitter fotografi ka kontaktuar me të, dhe ka vendosur që t’ia bëjë një vizitë.

Fadil Berisha njihet tashmë në të gjithë botën për suksesin e tij, dhe ky fotosesion i mundshëm mes dy artistëve shqiptar, pritet të jetë mjaft interesant. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)