0Shares

Superylli botëror, Rihanna, ka shfrytëzuar edhe një herë rrjetet sociale për të bërë xhiron e botës.

Kësaj radhe këngëtarja nga Barbados vjen me një foto super tërheqëse, ku shfaq të zhveshura të pasmet në bikini, teksa po pushonte në shtrat.

Rihanna trupin e saj të përkryer e zbuloi në Instagram, ku zakonisht poston më të rejat rreth jetës së saj dhe sigurisht fansat e saj mund të ndihen të ngazëllyer nga imazhet e fundit, sidomos ata të gjinisë mashkullore…apo jo? /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)