0Shares

Rihanna dhe Chris Brown janë bashkuar sërish, por jo vetëm në shtrat, pasi ata edhe në studio po punojnë së bashku për një bashkëpunim të radhës.

Dy të dashuruarit janë parë duke u larguar nga një studio në Hollywoodin perëndimor dhe një përfaqësues i Brown ka konfirmuar për mediat amerikane se yjet po punojnë në një bashkëpunimi të ri.

Së fundmi Rihanna dhe Chris Brown pasi kishin rifilluar lidhjen u rikthyen me këngën “Nobody’s Business” që është pjese e albumit më të ri të Rihannas, “Unapologetic”. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)