0Shares

Sulmuesi i Bayernit të Munichut, Frank Ribery, ka shprehur kënaqësinë e tij me formën deri tani këtë sezon, duke thënë se ndjen se është një prej futbollistëve më të mirë në botë.

“Unë jam më i mirë se që kam qenë. Jam në maje të suksesit tim. Jam prej më të mirëve, jam një prej lojtarëve më të rëndësishëm në botë”.

“Të gjithë më njohin mua dhe e dinë se kam respekt për aftësitë e mia. Unë do të bëj më të mirën që të mbaj performancat e mia në këtë nivel”, është shprehur Ribery.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)