0Shares

Sulmuesi i Dortmundit, Marco Reus, ka shfaqur paraqitje të jashtëzakonshme ndaj Eintracht Frankfurtit duke realizuar hettrik, ndërsa ka falënderuar për përkrahjen bashkëlojtarin, Mario Gotze.

“Është nder që të luajmë përkrah Gotzes. Ju keni mundur të shihni në asistimet e tij atë që ai është në gjendje të bëjë dhe ai është ende aq i ri”.

“Unë jam më shumë i ngazëllyer që ne fituam se sa për hettrikun tim. Frankfurti është ekip shumë i fortë”, është shprehur Reus. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)