Grand Blue Fafa Resort është resorti i cili gjatë kësaj vere është shndërruar në senzacion për shkak të elegancës, pastërtisë dhe kushteve moderne që i ofron, e të cilat kanë ndikuar që të bëhet vendi i preferuar i shqiptarëve anë e mbanë për t’i kaluar pushimet.

Për shkak të reputacionit të mirë dhe kushteve që i ofron, Grand Blue Fafa Resort, që gjendet në Durrës, ka fituar edhe besimin e personazheve të njohura nga Kosova e Shqipëria për t’i kaluar pushimet.

Fjolla Morina, Arjola Shehu dhe së fundi Adelina Berisha i kanë kaluar pushimet në këtë resort shqiptar, ku kjo e fundit edhe ka mbajtur një koncert të vogël Live për të gjithë pushuesit që kanë qenë aty.

Sidoqoftë, për të gjithë të interesuarit, ky resort ka përgatitur oferta marramendëse për muajin e korrikut, e të cilat shoqërohen me shumë befasi tjera!

Oferta e parë: All Inclusive për 60 euro personi (fëmijët deri 5 vjeç falas)

Në çmim përfshihen:

– Dhoma “Deluxe” me pamje kah deti
– Mëngjesi, dreka, darka, plus SNACKS
– Pije alkoolike dhe joalkoolike pa limit gjatë gjithë ditës
– Argëtim me animatorë për fëmijë
– Muzikë LIVE për fundjavë

Oferta e dytë: 2 net/3 ditë = 90 euro për person (fëmijët deri 5 vjeç FALAS)

Në çmim përfshihen:

– Dhoma “Deluxe” me pamje kah deti
– 2 mëngjese dhe 2 darka
– 1 pije e përfshirë gjatë vakteve
– Argëtim me animatorë për fëmijë
– Muzikë LIVE për fundjavë

Përndryshe, Grand Blue Fafa Resort është një prej resorteve më prestigjioze në bregdetin shqiptar dhe është resort ekskluziv i Mondo Family Brand.

Resorti shquhet për kushte të mira, elegancë, pastërti dhe staf të sjellshëm e mikpritës!

Për të rezervuar apo për të marrë më shumë informacione, kontaktoni në:

Nr. tel: +355 69 708 6352
E-mail: grandbluefafa@fafa.al
Website: 
www.grandbluefafa.al
Instagram: 
Fafa Resorts
Facebook: 
Kompleksi Fafa