0Shares

Menaxheri i QPR, Harry Redknapp, thotë se ai nuk llogarit në shërbimet e Djibril Cisse.

Sulmuesi francez është lidhur me një varg klubesh, përfshirë edhe Lille, dhe Redknapp është i gatshëm ta shesë nëse pranon një ofertë për të.

“A mund të largohet Cisse? Po, nëse ne pranojmë ndonjë ofertë për të. Mendoj se ai dëshiron të vazhdojë më tej dhe të luajë”, ka thënë Redknapp. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)