Reali lëshon pikë, barazon ndaj Celta Vigos

Real Madridi nuk ka arritur ta mposhtë Celta Vigon, edhe pse kishte arritur ta përmbyste rezultatin. Takimi në Santiago Bernabeu u mbyll me shifrat 2-2. Iago Aspas tregoi vizion të shkëlqyer për ta gjetur Fedor Smolovin me një pasim në zonë dhe sulmuesi rus goditi menjëherë për ta zhbllokuar rezultatin (7’) Mysafirët e mbajtën epërsinë … Continue reading Reali lëshon pikë, barazon ndaj Celta Vigos