0Shares

Mbrojtësi i Interit, Andrea Ranocchia, ka lëvduar shpritin luftarak të klubit, duke thënë se zikaltrit gjithmonë besojnë në vete.

“Ne fituam në Coppa Italia pasi kemi besuar deri në fund dhe nuk dorëzohemi kurrë. Tani ne kemi dy ndeshje të vështira, por do të jetë kënaqësi t’i luajmë”.

“Roma ka sulmues shumë të mirë, ata sulmojnë dhe tentojnë t’iu lodhin”, është shprehur Ranocchia. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)