0Shares

Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, ka lëshuar një deklaratë përmes profilit të tij në Twitter, duke thënë se të gjithë tifozët madrilenë janë të lënduar nga humbja kundër Granadas.

Kjo humbje nënkupton që Barcelona mund ta ngritë diferencën mes Realin në 18 pikë, gjë që si duket i ka lënduar të gjithë madrilenët anë e mbanë.

”Të gjithë madrilenët po ndihet të lënduar, më shumë se lojtarët. Por, ne nuk do të dorëzohemi në asnjë garë, ne do të vazhdojmë, për emblemën tonë dhe për tifozët tonë. Hala Madrid!”, ka shkruar Ramos në Twitter./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)