0Shares

Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, i ka paralajmëruar bashkëlojtarët e tij madrilenë që të kenë kujdes ndaj Manchester Unitedit në Ligën e Kampionëve, sepse një gabim mund t’iu kushtojë atyre me largimin nga kjo garë.

”Liga e Kampionëve nuk është obsesion për ne. Ka kaluar një kohë të gjatë tani që të gjithë po thonë, La Decima, La Decima, La Decima”.

”Natyrisht që edhe ne e duam këtë por duhet të jemi të vetëdijshëm se sa e vështirë është, një gabim dhe largoheni. Dëshira është e madhe dhe finalja në Wembley do të ishte maksimumi”, ka thënë Ramos për The Observer./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)