0Shares

PSG besohet se është tejet i interesuar në shërbimet e anësorit të Manchestesr United, Nani.

The Sun shkruan se klubi francez e sheh anësorin portugez si kandidatin ideal për të zëvëndësuar brazilianin, Nene.

PSG do të ketë probleme që ta realizojë transferin pasi për Nanin të interesuar janë edhe Interi dhe Juventusi.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)