LAJMI I FUNDIT:

Protestë për Luizin pak para spektaklit të Big Brother VIP Albania

Protestë për Luizin pak para spektaklit të Big Brother VIP Albania

Luiz Ejlli është kthyer në një nga banorët më të pëlqyer në Big Brother VIP Albania.

Reklama

Ai tashmë ka fituar një popullaritet të madh jashtë, gjersa po komentohet për çdo veprim e çdo gjë që po i bëhet brenda.

Pak para spektaklit të natës së sotme (e shtunë), janë dëgjuar disa zëra duke thirrur emrin e artistit shkodran.

Foto: Screenshot/Instagram

Ata kanë brohoritur vazhdimisht për Luizin, ku janë dëgjuar brenda shtëpisë ku edhe po qëndronin banorët.

Nominimi i fortë me Oltën - Luizi përlotet kur sheh Kiarën duke bërë valixhet gati
Lexo po ashtu Nominimi i fortë me Oltën - Luizi përlotet kur sheh Kiarën duke bërë valixhet gati

Luizi në një moment tha se këtë po e bëjnë pasi po mendojnë se do të largohet sonte.

@powerfulluiz #luizejlli #luizkiara #kiaratito #bigbrothervipalbania #bigbrotheralbaniavip #meluizin ♬ original sound – 🥰Luiz.Kiara🥰

“Luiz kampion”, tha Kristi, i cili hapi derën dhe po lëvizte përreth dhomës duke u dhënë informacione konkurrentëve.

Më pas, në dhomën e ndjenjës është lëshuar muzikë me zë të lartë që të mos dëgjoheshin më protestuesit. /Telegrafi/

@besarta_uka #meluizin #luizejlli #kiaratito #bigbrothervipalbania ♬ original sound – KURORA_OFFICIAL

Në trend Magazina

Më shumë
Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi - këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi - këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

Magazina
Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Magazina
Kalo në kategori