0Shares

Policia e Kosovës njoftoi se të martën është arrestuar një person, pasi ka sulmuar fizikisht dy zyrtarë policor gjatë kryerjes së detyrës.

Sipas raportit, dy zyrtarët policor kanë marrë lëndime trupore dhe të njëjtit kanë kërkuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)