0Shares

Një grua është goditur me një mjet të fortë nga bashkëshorti i saj, pas një mosmarrëveshje që kishin pasur në mes vete.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Korishë të Prizrenit të mërkurën në ora 19.00.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit dhe më vonë është liruar.

Në konsultim me prokurorin kompetent i dyshuari është dërguar në qendrën e ndalimit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)