0Shares

Policia e Kosovës njoftoi se në një operacion të realizuar të mërkurën kanë arritur t’i konfiskojnë mbi 14 kilogramë substancë narkotike.

Në kumtesën për media bëhet e ditur se ky operacion u zhvillua në rajonin e Prishtinës, ndërsa detaje tjera priten të bëhen të ditura në orët e pasdites.

Në konferencë do të prezantohen edhe statistikat vjetore të substancave narkotike të konfiskuara dhe statistikat e rasteve të trafikimit me qenie njerëzore. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)