0Shares

Reperi i grupit TBA, Presioni, ka publikuar këngën e tij të re, pa videoklip, të titulluar “Çonu Shqiptarë”.

Kënga e re e Presionit vjen me rastin e pesëvjetorit të pavarësisë dhe me anë të tekstit shprehen problemet madhore të vendit tonë, duke prekur sundimin e ligjit, korrupsionin dhe sferat tjera problematike.

Këtë këngë Presioni e ka punuar i tëri vet, pasi është edhe në krye të Ilyrian Records, shtëpi regjistruese në kuadër të TBA.

Presioni së shpejti pritet të publikojë edhe një projekt tjetër me klip, i cili do të jetë ekskluzivisht premierë në Telegrafi.com

Presioni verën e kaluar ishte pjesë e koncertit të madh të TBA të mbajtur në Prishtinë ku kanë qenë të pranishëm 25 mijë fansa të flaktë, ndërsa që nga ajo kohë ka publikuar vetëm një këngë, hitin me Unikkatilin, “Kategori e rond”.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)