0Shares

Sulmuesi gjerman, Lukas Podolski, thotë se është i lumtur te Arsenali edhe pse ai lidhet me një largim nga Emirates.

“Dua t’i them dy gjëra. E para, nuk mund t’ua ndërpres interesimin klubeve për mua dhe gjithmonë ka njerëz prapa skenave, të cilët duan të nxjerrin diçka në këtë biznes”.

“E dyta, çdo interesim më bën krenar, sepse është një vlerësim i paraqitjeve të mia në Londër”.

“E vlerësoj shumë. Megjithatë, mund të them me sinqeritet: Nuk po përgatitem për ndonjë ndryshim”, ka deklaruar 27-vjeçari. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)