LAJMI I FUNDIT:

Po tentonin të fshiheshin brenda llogoreve, mirëpo ushtarët rusë ndiqen nga droni dhe goditen me predha që vinin nga lart

Po tentonin të fshiheshin brenda llogoreve, mirëpo ushtarët rusë ndiqen nga droni dhe goditen me predha që vinin nga lart

Ushtarët rusë e pësuan keq kur u ndoqën nga një dron ukrainas që hidhte predha në drejtim të tyre, transmeton Telegrafi.

Reklama

Në fillim të videos ushtarët rusë po tentonin ta qëllonin dronin, por që pasuan më pas dy predha në drejtim të tyre, transmeton Telegrafi.

Disa prej ushtarëve më pas vrapuan të fshiheshin brenda llogoreve por droni i ndoqi deri aty. Pas kësaj nga droni u lëshua një granatë që pasoi një shpërthim.

Nuk dihet se në cilin qytet janë marrë pamjet, por luftimet janë duke vazhduar në Bakhmut. /Telegrafi/


Në trend Botë

Më shumë
Pamjet tregojnë se si shkatërrohet një tank rus i tipit T-80

Pamjet tregojnë se si shkatërrohet një tank rus i tipit T-80

Evropa
Zelensky: Tregoni Putinit që gjeneralët e mi janë në disponim të mirë

Zelensky: Tregoni Putinit që gjeneralët e mi janë në disponim të mirë

Evropa
Rubin: Serbia është i vetmi vend në Ballkan ku mediat ruse ‘RT’ dhe ‘Sputnik’ transmetojnë ende

Rubin: Serbia është i vetmi vend në Ballkan ku mediat ruse ‘RT’ dhe ‘Sputnik’ transmetojnë ende

Botë
Çiklisti ukrainas vazhdon rrugën sikur nuk po ndodh asgjë në momentin që rusët shkrepin një raketë

Çiklisti ukrainas vazhdon rrugën sikur nuk po ndodh asgjë në momentin që rusët shkrepin një raketë

Evropa
Dhjetëra ushtarë rusë braktisin pozicionet e tyre në vijën e frontit, sipas pamjeve që po shpërndahen në rrjet

Dhjetëra ushtarë rusë braktisin pozicionet e tyre në vijën e frontit, sipas pamjeve që po shpërndahen në rrjet

Evropa
Momenti kur ukrainasit hedhin në erë tankun rus

Momenti kur ukrainasit hedhin në erë tankun rus

Evropa
Kalo në kategori