0Shares

Brad Pitt dhe Angelina Jolie do të lansojnë së shpejti brendin e tyre të verës, të emëruar në bazë të patundshmërisë së tyre private në Francë.

Dyshja hollywoodiane po punon me ekspertin e verës, Marc Perrin dhe familjen e tij për të filluar prodhimin e verës së tyre.

“Ne po punojmë që një kohë në projektin e ri dhe jemi mjaft të entuziazmuar për projektin e verës me miqt tanë dhe familjen Perrin”, shkruan në një komunikatë të Brad Pitt. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)