0Shares

Cristiano Ronaldo tashmë ka edhe picën e tij falë shefit Domenico Crolla, i cili ka hapur një restorant italian në Gllasgou të Skocisë.

Përveç lojtarit të Real Madrid, kuzhinieri ka bërë pica edhe me fytyrën e Papa Françeskut, Barak Obamës, Merlin Monrosë, Rihanës apo Robi Uilliamsit.

Përbërësit e picës janë të thjeshta: salcë domateje për hijet dhe djathë për dritën. /TopChannel/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)