LAJMI I FUNDIT:

Përmallohet Kiara, publikon fotografinë e Luizit duke qarë në shtëpinë e BBVA

Përmallohet Kiara, publikon fotografinë e Luizit duke qarë në shtëpinë e BBVA

Të shtunën, moderatorja e njohur Kiara Tito është eliminuar nga shtëpia e Big Brother VIP Albania.

Reklama

Ajo u largua nga një televotim ku të nominuara ishin ajo dhe aktorja Olta Gixhari, ku rezultoi që kjo e fundit ishte më pak e votuar për të dalë.

Kiara la brenda të dashurin e saj, këngëtarin Luiz Ejlli – i shquar si fenomeni i këtij edicioni të Big Brother VIP Albania.

Foto: Luiz Ejlli/Instagram

Vetëm një ditë pasi është larguar, moderatorja duket se ka filluar të ndjej mall për të dashurin e saj, i cili gjithashtu po e ndjen në masë të madhe mungesën e Kiarës.

Pas deklaratave të tij në spektakël, Lorenci i kërkon ndjesë Keisit: Më fal
Lexo po ashtu Pas deklaratave të tij në spektakël, Lorenci i kërkon ndjesë Keisit: Më fal

Moderatorja Tito publiki në InstaStory një imazh të Luizit, ku shihej duke qarë nën çarçafë – nga mungesa që ka për të dashurën e tij.

“Të dua”, shkroi Kiara në mbishkrimin e kësaj fotografie, shoqëruar me një emoji të madhe në formë zemre. /Telegrafi/

Foto: Kiara Tito/InstaStory

Në trend Magazina

Më shumë
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Magazina
Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori