LAJMI I FUNDIT:

Përjashtimi nga BBVA, rrëfehet Kejvina Kthella: Kur të dalë Luizi do të vazhdojmë si përpara, Kiara është personi më i shtirur brenda

Përjashtimi nga BBVA, rrëfehet Kejvina Kthella: Kur të dalë Luizi do të vazhdojmë si përpara, Kiara është personi më i shtirur brenda

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania, Kejvina Kthella, ka dhënë një intervistë për “Fun Club”, ku ka rrëfyer për herë të parë publikisht incidentin që çoi në largimin e saj nga spektakli.

Reklama

Modelja e njohur e konsideroi si një moment të tensionuar duke shtuar se ka kërkuar falje publikisht për këtë gjest të pahijshëm.

“Kam kërkuar falje publikisht për këtë gjest sepse nuk është diçka e mirë, patjetër”, tha ajo.

Foto: Screenshot/YouTube

Ajo tutje ka folur edhe për Luizin, teksa theksoi nuk njihen më përpara, por që edhe pas kësaj që ndodhi kur të dalë nga BBVA do të jenë sërish miq.

Kejvina Kthella hedh kunja për Kiarën pasi u bë 'lidere' në BBVA: E shkreta është pastërtore, fiks si dashuria që ka për Luizin
Lexo po ashtu Kejvina Kthella hedh kunja për Kiarën pasi u bë 'lidere' në BBVA: E shkreta është pastërtore, fiks si dashuria që ka për Luizin

“Unë dhe Luizi nuk njihemi nga jashtë, jemi njohur aty brenda. Kemi shkuar shumë mirë që në natën e parë dhe unë gjithmonë e thoja edhe aty se e kam si vëlla dhe jam shumë e lumtur që është këtu brenda, u kuptoheshim në shumë gjëra, e shikoja disi se donte të më mbronte”, vazhdoi modelja.

Foto: Screenshot/YouTube

“Ai moment nuk është se prishi marrëdhënien tonë, jam e sigurt që kur të dali do të vazhdoj gjithçka sikur përpara. Normalisht unë jam e mërzitur akoma për atë gjë që ka thënë, jam e sigurt, ai më ka kërkuar falje edhe brenda. Kur të dalë jashtë do të kemi raportin e njëjtë se në fund të ditës jemi zënë edhe me shoqërinë, jemi puthur s’është bërë nami. Marrëdhënia ime me Luizin aty ka qenë me të vërtetë reale. Dronin e dërgova si mënyrë për t’i thënë se jam me ty siç kam qenë më përpara dhe për t’i kërkuar falje për gjestin që bëra”, shtoi mes tjerash biondja.

Kejvina ka folur edhe për Kiarën, për të cilën tha se nuk ka asnjë problem me të, por që ajo ka probleme me veten.

Ylli i njohur tha se nuk beson në dashurinë e Kiarës ndaj Luizit dhe se moderatorja është personi më i shtirur brenda. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
Kalo në kategori