0Shares

Disa javë më parë, Bleona Qereti performoi në festën vjetore të homoseksualëve, “White Party 2013″, në Kaliforni të SHBA-ve.

Deri më tani janë publikuar disa fotografi nga performanca e këngëtares shqiptare, ndërsa ditë më parë është lansuar edhe videoja e paraqitjes së saj.

Prezantuesi në momentin kur e fton në skenë Bleonën e quan atë si një yll evropian dhe një “Lady Gaga të ardhshme”.

Këngëtarja e fillon performancën e saj me fjalët: “Mos keni frikë djema se nuk kafshoj”. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)