0Shares

Mbrojtësi i Real Madridit, Pepe, ka deklaruar se klubi mbretëror është më i bashkuar se kurrë dhe thotë se nuk është fakt që Barcelona është bërë më e fortë këtë sezon.

Reali ka pësuar katër humbje në La Liga dhe është hija e ekipit të sezonit të kaluar, ndërsa Pepe nuk mendon se këtu vlen të përmendet Barcelona.

“Nuk është pse Barcelona është përmirësuar, por ne po luajmë keq”.

“Ne te Reali jemi sikur familje e madhe. Ne jemi të gjithë të bashkuar sepse e dimë se kështu duhet të jemi, përndryshe nuk do të shkojmë askund”, ka thënë Pepe. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)