LAJMI I FUNDIT:

Pas eliminimit, Kiara Tito: Kam fituar dashurinë, gjënë më të bukur në këtë jetë

Pas eliminimit, Kiara Tito: Kam fituar dashurinë, gjënë më të bukur në këtë jetë
Foto: YouTube

Kiara Tito është larguar përfundimisht të shtunën nga gara për çmimin e madh në Big Brother VIP Albania.

Reklama

Bukuroshja, e cila qëndroi brenda 90 ditë, ka sjell përplot emocione e momente të paharruara.

Ajo pas daljes nga BBVA u shpreh se ndihet keq që nuk shkoi në finale, por shpreson që ky format të fitohet nga Luizi.

Foto: Screenshot/YouTube

Moderatorja e cilëson një eksperiencë të mrekullueshme, ku edhe njëherësh ka qenë reale në atë që ka bërë.

Kiara ia lë një porosi Luizit në momentin e largimit nga BBVA: Mos më hajde në shtëpi pa fitore
Lexo po ashtu Kiara ia lë një porosi Luizit në momentin e largimit nga BBVA: Mos më hajde në shtëpi pa fitore

“Shumë falënderuese për gjithë këtë eksperiencë të mrekullueshme dhe kaq magjike. Jam natyrë e tillë që edhe kur marrë përsipër të realizoj diçka e bëj sepse pikërisht nuk dua të vij ai momenti të them që jam penduar që se bëra. Këtu kam realizuar gjithçka dhe kam bërë gjithçka që unë kam dashur”, u shpreh ajo.

Foto: Screenshot/YouTube

“Jam shumë krenare për atë që kam arritur ta transmetoj te publiku. Më vjen inat që nuk jam në finale, megjithatë i kam thënë Luizit diçka që mos të kthehet në shtëpi pa fitore, nëse e fiton ai, për mua është i fituar Big Brotheri. Unë kam fituar dashurinë që është gjëja më e bukur që mund të fitojmë në këtë jetë dhe kjo është një lojë ndoshta nuk isha aq e fortë, por isha pjesë e realitetit”, vazhdoi Tito.

I mërzitur më së shumti për largimin e Kiarës ka qenë partneri i saj, Luiz Ejlli, i cili në momentin që u kumtua lajmi i eliminimit filloi të qante. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Kalo në kategori