0Shares

Milani është duke kërkuar shqiptarin e Fulhamit, Pajtim Kasami, si pjesë e marrëveshjes së shkëmbimit për Urby Emanuelson.

Milani e vlerëson lartë shqiptarin me nënshtetësi zvicerane, dhe është duke kërkuar shkëmbim në formë huazimesh.

Emanuelson tashmë ka arritur një marrëveshje për kushtet personale me Fulhamin, dhe gjithçka mbetet të qartësohet gjatë ditës së sotme. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)