LAJMI I FUNDIT:

Organizohet ankandi i radhës me vetura dhe artikuj të tjerë nga Ambasada Amerikane

Organizohet ankandi i radhës me vetura dhe artikuj të tjerë nga Ambasada Amerikane

Me 25 mars të këtij viti organizohet Ankandi Live me vetura dhe artikuj nga Ambasada Amerikane.

Reklama

Ky event do të mbahet nga ora 11:00 në ndërtesën “Illyria”, rruga: Prishtinë-Graçanicë, më saktësisht në Veternik.

KATALOGUN MUND TA SHIKONI KËTU 

Ky nuk është ankandi i vetëm që po organizohet këtë vit, sepse i radhës do të jetë me 1 prill.

Shtëpia e Ankadeve është kompani që ka filluar punën në muajin mars të vitit 2011 dhe deri tani ka organizuar mbi 250 ankande.


Në trend Lajme

Më shumë
Kërkohet reagimi i ndërkombëtarëve pas arrestimit të dy shqiptarëve në Serbi

Kërkohet reagimi i ndërkombëtarëve pas arrestimit të dy shqiptarëve në Serbi

Lugina
Përjashtimi nga “Defender Europe 23”, Kurti: Nuk është në rregull të ngacmohet Kosova

Përjashtimi nga “Defender Europe 23”, Kurti: Nuk është në rregull të ngacmohet Kosova

Lajme
Pjesëtarë të MUP-it serb në Zveçan për të sulmuar pjesëtarët e KFOR-it

Pjesëtarë të MUP-it serb në Zveçan për të sulmuar pjesëtarët e KFOR-it

Lajme
Zëvendëskryeministri i Maqedonisë, Grubi: E kam lexuar draftin e Ramës për Asociacionin, e përkrah plotësisht

Zëvendëskryeministri i Maqedonisë, Grubi: E kam lexuar draftin e Ramës për Asociacionin, e përkrah plotësisht

Lajme
Eksperti amerikan: Veriu dobësoi Kosovën, trimëroi Serbinë, përfitoi Rusia

Eksperti amerikan: Veriu dobësoi Kosovën, trimëroi Serbinë, përfitoi Rusia

Lajme
KFOR vendos parullë në Zveçan: Mbi 90 viktima në përkushtimin tonë për të ruajtur një mjedis të sigurt

KFOR vendos parullë në Zveçan: Mbi 90 viktima në përkushtimin tonë për të ruajtur një mjedis të sigurt

Lajme
Kalo në kategori