LAJMI I FUNDIT:

Opinionistët e BBVA, Arbër Hajdari dhe Zhaklin Lekatari hyjnë në shtëpinë e famshme për të darkuar me banorët

Opinionistët e BBVA, Arbër Hajdari dhe Zhaklin Lekatari hyjnë në shtëpinë e famshme për të darkuar me banorët

Spektakli i së martës i Big Brother VIP Albania ka nisur ndryshe nga herët e tjera.

Reklama

Hapja e spektaklit u bë duke i informuar banorët për rastin e vrasjes së rojës së sigurisë të televizionit Top Channel.

Pas njoftimit të tyre për lajmin tragjik, moderatorja Arbana Osmani tha se spektakli do të mbyllet dhe se ai do të rikthehet të shtunën e kësaj jave.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Banorët të cilët u shqetësuan nga lajmi më pas mirëpritën në shtëpinë e famshme dy opinionistët Arbër Hajdari dhe Zhaklin Lekatari.

Të dy opinionistët kanë darkuar me banorët duke biseduar me ta rreth temave të ndryshëm që kryesisht lidheshin me eksperiencën e BBVA.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Ndërkohë, sonte banorët po festojnë edhe ditëlindjen e 31-të të këngëtaresh nga Kosova, Nita Latifin.

Kiara Tito reagon për rastin tragjik që ndodhi në Top Channel, dërgon edhe një mesazh tjetër për Luizin
Lexo po ashtu Kiara Tito reagon për rastin tragjik që ndodhi në Top Channel, dërgon edhe një mesazh tjetër për Luizin

Ndryshe, finalja e Big Brother VIP Albania është caktuar më 6 maj, por banorët pritet ta mendojnë këtë vendim nëse duan të jenë pjesë deri në fund apo ta lënë përgjysmë këtë eksperiencë. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Në trend Magazina

Më shumë
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Kalo në kategori