LAJMI I FUNDIT:

Olta ‘ngacmon’ Kiarën: Luizi dëshiron fëmijë sapo të dilni ndërsa ti ke karrierën para, çfarë do të bësh

Olta ‘ngacmon’ Kiarën: Luizi dëshiron fëmijë sapo të dilni ndërsa ti ke karrierën para, çfarë do të bësh

Nominimi këtë javë në Big Brother VIP Albania është më i ngushtë mes banorëve se herët të tjera.

Reklama

Këtë herë janë vetëm dy të nominuara, aktorja Olta Gixhari dhe moderatorja Kiara Tito, njëra prej tyre pritet të eliminohet ditën e shtunë (25 mars).

Por, kjo situata ka ngjallur shumë diskutime mes dy vajzave, ato një bisedë me njëra-tjetrën e kanë bërë edhe mbrëmjen e kaluar kur po qëndronin në shtrat.

Foto: Olta Gixhari/Instagram

Ishte Olta ajo që e ka ngacmuar Kiarën për lidhjen e saj me Luizin teksa edhe e pyeti se si po planifikonte të bënte fëmijë.

Aktroja e vuri moderatoren përpara një zgjedhjeje nëse do të zgjidhte të bënte fëmijë apo të ndërtonte një karrierë.

Foto: Kiara Tito/Instagram

“Luizi sa të dali do fëmijë, ti sa të dalësh do të kesh një super karrierë dhe çfarë do të bësh, se puna që ke ti nuk ta lejon të ngelesh menjëherë shtatzënë, se je në televizion, je në prezantim prandaj po të pyes si do ia bësh”, tha Olta.

Ndërkohë, Kiara tha se për këto gjëra do të vendosin pasi të dalin nga shtëpia e famshme kur të shohin se me çfarë projektesh do të merren.

@kiaraluiz_ #kiaratito #luizejlli ♬ original sound – LUKI🤍🥺

“Prit ta marr vesh se çfarë projekte kam, si ia bëjnë këto tjerat që kanë edhe karrierë edhe fëmijë, kur të dalë e vendosi, mund të dalë në ekran edhe shtatzënë”, u shpreh Kiara.

Luizi i tregon tatuazhet e tjera që kishte dedikim, Kiara: Mendova që isha e veçantë
Lexo po ashtu Luizi i tregon tatuazhet e tjera që kishte dedikim, Kiara: Mendova që isha e veçantë

Sa i përket nominimit të tyre, Luizi bëri edhe një deklaratë se në rast të eliminimit të Kiarës edhe ai do të largohej bashkë me të.

Megjithatë, pas disa ditësh reflektimi ai nuk pritet të bëjë një gjë të tillë pavarësisht nëse eliminimet partnerja e tij. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Kalo në kategori