LAJMI I FUNDIT:

Olta Gixhari: Nuk krahasohem me Kiarën, asaj të gjithë rrugën ia ka ndërtuar Luizi

Olta Gixhari: Nuk krahasohem me Kiarën, asaj të gjithë rrugën ia ka ndërtuar Luizi

Sonte (e martë) do të mbahet spektakli i radhës i Big Brother VIP Albania ku priten edhe shumë ngjarje dhe momente interesante.

Reklama

Ajo që po pritet me kureshtje të madhe është edhe persona që do të dalin në nominim përball njëri-tjetrit.

Kutia e Pendores të shtunën që lamë pas iu dha këngëtares nga Kosova, Nita Latfi e cila zgjodhi që njëri prej dy çifteve të shkonte në nominim Qetsori përball Kristi ose Olta përball Kiarës.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Cilido prej këtyre dy çifte që zgjidhet më pak i preferuari nga publiku do të nominohen dhe njëri prej tyre do të eliminohet nga shtëpia e famshme.

Teksa nuk dihet akoma se cilët nga katër banorët e lartpërmendur do të shkojnë në nominim, Olta ka vazhduar të theksojnë që mund të jena ajo dhe Kiara.

Kiara bën vallëzim sensual për Luizin në suitë: A jam seksi?
Lexo po ashtu Kiara bën vallëzim sensual për Luizin në suitë: A jam seksi?

Por, ndonëse kjo gjë mund të ndodhë, aktorja kam insistuar se nuk e sheh vetën të rrezikuar pasi sipas saj ajo ka lojë të fortë për dallim prej Kiarës që ka qenë çdo herë nën hijen e Luizit.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

“Nuk e shoh vetën aq shumë të rrezikuar sepse jam përball Kiarës që gjithë lojën e vetë e ka nën hijen e Luizit, unë jam vetëm, i kam bërë ballë çdo gjë vetëm dhe tani të diskutohet loja ime përball Kiarës që gjithë rrugën ia ka ndërtuar Luizi deri këtu, unë jam lojtare këtu, po lë gjithë energjinë time, po lë shpirtin tim këtu”, ka thënë Olta në një diskutim me Qetsorin.

Mbetet të shihet si do të rrjedhin situata gjatë mbrëmjes së spektaklit, ndërkohë kujtojmë që banori i fundit që u largua nga BBVA ishte Armaldo Kllogjeri. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori