0Shares

Kryeministri i Serbisë, Ivica Dacic, kohëve të fundit ka qenë shumë i angazhuar në bisedime me kryeministrin tonë dhe si duket e ka gjetur një mënyrë mjaft të mirë për t’u relaksuar.

Dacic ishte i ftuar në emisionin argëtues serb “Misioni i pamundur”, ku për nikoqire është një prej prezantuesve më joshëse në ballkan.

Karakteri i emisionit është joserioz dhe në një moment kur kjo prezantuese e provokon kryeministrin duke shfaqur ‘zogun’ e saj, Dacic reagoi me një buzëqeshje të lehtë, por për më shumë shikoni videon më poshtë…/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)