0Shares

Napoli nuk ka arritur të shfrytëzojë maksimalisht humbjen e Juventusit, duke marrë vetëm një pikë nga takimi që përfundoi pa gola ndaj Sampdorias.

Napolitanët e dominuan takimin në tërësi, si në posedim ashtu dhe në raste, por nuk arritën që të shënonin në portën e kundërshtarit, gjë që bëri që ndeshja të përfundonte pa fitues.

Pas këtij barazimi, Napoli ka 51 pikë në tabelë, katër më pak se sa lideri në tabelën e Series A, Juventus që mbrëmë pësoi disfatë nga Roma. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)