0Shares

NRG Band është rikthyer në skenën muzikore shqiptare me këngën e tyre të re “Pa ty so ka rrihet”.

Projekti i ri që vjen me videoklip është veror dhe pritet të jetë një prej hiteve të diskotekave dhe të pishinave shqiptare gjatë verës.

NRG Band është prej bendeve më të angazhuara të estradës, me shumë koncerte të konfirmuara edhe nëpër plazhet më të vizituara anë e mbanë Ballkanit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)