LAJMI I FUNDIT:

Një vit pas përfundimit, Monika Lubonja: Nga Big Brother VIP jam akoma me pasoja

Një vit pas përfundimit, Monika Lubonja: Nga Big Brother VIP jam akoma me pasoja
Foto: YouTube

Aktorja e njohur shqiptare, Monika Lubonja, ka qenë pjesë e edicionit të parë të Big Brother VIP Albania.

Reklama

Ajo së fundmi ishte e ftuar në emisionin “Në Kurthin e Pitër Pan”, ku mes shumë gjërash ka folur edhe për eksperiencën në këtë ‘reality show’.

54-vjeçarja ka ndarë më shumë detaje për publikun se si e përjetoi daljen nga ky format i famshëm.

Foto: Screenshot/YouTube

“Në atë format ti kalon çaste nga jeta që s’i ke menduar ndonjëherë. Është shumë e vështirë. Pas daljes pata një trysni të madhe, komente, jo të gjithë të duan”, tha ajo.

Të gjitha lajmet nga Monika Lubonja
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Monika Lubonja

“Nuk ja shpjegon dot njerëzve se çfarë ke përjetuar. Falënderoj publikun: jam me pasoja edhe sot”, u shpreh Lubonja për “Në Kurthin e Piter Pan”.

Foto: Screenshot/YouTube

Ajo përndryshe në BBVA ka qenë një personazh shumë i dashur për publikun që krijoi momente të shumta gazmore.

Përndryshe, Monika tani po vazhdon karrierën e saj duke u fokusuar në disa projekte të ndryshme filmike. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi - këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi - këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

Magazina
Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Magazina
Kalo në kategori