LAJMI I FUNDIT:

Një ofertë që vjen vetëm një herë nga Pozhegu Brothers, jep banesën për shtëpinë e ëndrrave te “Vargu i Blertë”

Një ofertë që vjen vetëm një herë nga Pozhegu Brothers, jep banesën për shtëpinë e ëndrrave te “Vargu i Blertë”

Jetoni në një banesë, por ëndrra juaj ka qenë gjithmonë një shtëpi, një shtëpi në një nga lagjet më të mirë në Prishtinë, të rrethuar me gjelbërim dhe jo larg qendrës? Tashmë, kjo është e mundur.

Pozhegu Brothers, një nga kompanitë lidere të ndërtimit në Kosovë, tashmë kanë një ofertë unike që nuk duhet lëshuar për ta bërë ëndrrën tuaj realitet!

Pozhegu Brothers, janë duke ofruar një mundësi të pabesueshme për të gjithë ata që kanë një banesë me fletë poseduese.

Me këtë ofertë ju mund mund të ndërroni banesën tuaj dhe të shtoni një shumë të caktuar për një shtëpi luksozë ne lagjen “Vargu i Blertë”. Kjo është një mundësi që nuk duhet ta humbisni!

E vendosur në zonën prestigjioze të Taukbahçes pranë parkut të Gërmisë, lagjja “Vargu i Blertë” ofron një eksperiencë unike dhe të qetë jetese. Me qasje të lehtë në trafikun urban dhe qendrat tregtare, ju mund të shijoni përfitimet e të jetuarit në qytet duke pasur ende një atmosferë të qetë.

SHIKO TË GJITHA TIPET E SHTËPIVE

Ajo që e dallon lagjen “Vargu i Blertë” nga pjesa tjetër e qytetit është theksi i saj tek natyra dhe gjelbërimi. Ju mund të shijoni ajrin e pastër dhe bukurinë e natyrës pikërisht në pragun tuaj.

Por kjo nuk është e gjitha. Shtëpitë në lagjen “Vargu i Blertë” janë krijuar për të ofruar hapësirën më të madhe të mundshme, duke ju dhënë lirinë për të dekoruar dhe dizajnuar shtëpinë tuaj sipas dëshirës tuaj. Me ndërtim me cilësi të lartë dhe vëmendje ndaj detajeve, këto shtëpi ofrojnë përzierjen perfekte të stilit dhe funksionalitetit.

Pra, çfarë po prisni? Përfitoni nga kjo mundësi fantastike dhe bashkohuni me komunitetin ekskluziv të lagjes “Vargu i Blertë”.

Kontaktoni sot për të mësuar më shumë rreth ofertës së Pozhegu Brothers dhe për të bërë hapin e parë drejt shtëpisë tuaj të ëndrrave!

Për shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Pozhegu Brothers

Nr.tel: 045 543 222

E-mail: pozhegubrothers@gmail.com

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Pushime me Eurokoha 7 ditë All Inclusive, duke filluar prej 315 Euro

Pushime me Eurokoha 7 ditë All Inclusive, duke filluar prej 315 Euro

Eurokoha
Pas Lionel Messit edhe Birra Peja me mural gjigand në Tiranë nga piktori argjentinas Bagnasco

Pas Lionel Messit edhe Birra Peja me mural gjigand në Tiranë nga piktori argjentinas Bagnasco

Ekonomi
E vërteta e madhe – Pse duhet të konsumoni mishin e freskët të pulës pa hormone dhe pa antibiotik nga Perutnina Ptuj?

E vërteta e madhe – Pse duhet të konsumoni mishin e freskët të pulës pa hormone dhe pa antibiotik nga Perutnina Ptuj?

Kosmonte Foods
Një ditë plot energji e vullnetarizëm në HIB Petrol

Një ditë plot energji e vullnetarizëm në HIB Petrol

Ekonomi
Investimi në vendbanim është me rëndësi – blerja e banesës së re tek Kompleksi Linda në Fushë Kosovë është i duhuri

Investimi në vendbanim është me rëndësi – blerja e banesës së re tek Kompleksi Linda në Fushë Kosovë është i duhuri

Al Trade Center
Ftesë për aplikim / ofertim – “Mirëmbajtja e pajisjeve të klimatizimit në dyqanet dhe objektet e IPKO-s’’

Ftesë për aplikim / ofertim – “Mirëmbajtja e pajisjeve të klimatizimit në dyqanet dhe objektet e IPKO-s’’

Ipko
Kalo në kategori