0Shares

Nicki Minaj dëshiron të debutojë në ekranin e madh, dhe aktualisht është duke kërkuar filmin e duhur.

Këngëtarja dëshiron të jetë yll në një film, dhe madje ka angazhuar një agjent filmash, por është duke pritur projektin e duhur.

“Do të më pëlqente të aktroj, vetëm se duhet të jetë projekti i duhur, filmi i duhur. Unë kam një agjent, dhe ne jemi duke shikuar disa skenarë, andaj do të shohim”, ka thënë Minaj. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)