0Shares

Nga sot moti në vendin tonë do të jetë më stabil dhe kryesisht me diell.

Temperaturat minimale do të luhaten nga 12 gradë Celsius deri në 14 gradë Celsius, e ato maksimale nga 27 gradë Celsius deri 29 gradë Celsius.

Do  të fryjë erë e lehtë kryesisht nga krahu verior 1-5m/s.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)