LAJMI I FUNDIT:

NEW YORKER hapë dyqanin e dytë në Prishtinë!

NEW YORKER hapë dyqanin e dytë në Prishtinë!

Kompania ndërkombëtare e modës NEW YORKER feston në ditën e enjte, 23 mars 2023, hapjen e dyqanit të saj të ri në Central Park Prishtinë.

Më në fund ka ardhur koha për dyqanin e saj të dytë në Prishtinë, NEW YORKER paraqet trendet më të fundit dhe pikat kryesore të modës në pothuajse 900 m² hapësirë shitjeje. Koleksionet e veshjeve për meshkuj dhe femra përbëhen nga markat e NEW YORK-ut FSBN, FB SISTER, SMOG, AMISU, BLACK SQUAD, ICONO, IQ, LION ATHLETICS, dhe CENSORED si dhe një përzgjedhje e madhe e AKSESORËVE.

Përveç koleksionit aktual të pranverës, NEW YORKER ka një ofertë të veçantë në këtë ditë të veçantë të hapjes: nga 23 deri më 25 mars 2023, të gjithë klientët me një vlerë blerjeje prej mbi 25 €, do të marrin një zbritje prej 5 € dhe nga një vlerë blerjeje prej mbi 50 € do të marrin një zbritje prej 10 € zbritje (mallra të zbritur përjashtohen).

NEW YORKER KOLEKSIONI I PRANVERËS 2023

Mirupafshim dimër, përshëndetje pranverë! Jo vetëm që ditët po bëhen më të shndritshme – garderoba jonë po lulëzon edhe me ngjyra të freskëta. Gjëja kryesore është të jesh i pashëm! Nga ngjra Vjollcë e jona deri në beizh të lehtë ka diçka për të gjithë. Sido që të jetë ngjyra ose monokorome, si sete ose bazike, me stil të rastësishëm rruge ose veshje elegante feste , në NJU YORKER jeni të garantuar se do të gjeni pamjen e përsosur! Prirja e çiklistëve formon një kontrast të thellë me ngjyrat e prirjes së pranverës. Aksesorët dhe çizmet e freskëta nuk duhet të mungojnë. Ata rrethojnë çdo veshje rastësore dhe e bëjnë atë një kapje absolute të syve. Pra, çfarë po pret? Koha për të shkundur këtë pranverë!

Ekipi NEW YORKER ju mirëpret në hapje të enjten, më 23 mars 2023, nga ora 10:00!

NEW YORKER Store

Central Park

Ali Hadri

Prishtinë XK, 10000

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Pushime me Eurokoha 7 ditë All Inclusive, duke filluar prej 315 Euro

Pushime me Eurokoha 7 ditë All Inclusive, duke filluar prej 315 Euro

Eurokoha
E vërteta e madhe – Pse duhet të konsumoni mishin e freskët të pulës pa hormone dhe pa antibiotik nga Perutnina Ptuj?

E vërteta e madhe – Pse duhet të konsumoni mishin e freskët të pulës pa hormone dhe pa antibiotik nga Perutnina Ptuj?

Kosmonte Foods
Pas Lionel Messit edhe Birra Peja me mural gjigand në Tiranë nga piktori argjentinas Bagnasco

Pas Lionel Messit edhe Birra Peja me mural gjigand në Tiranë nga piktori argjentinas Bagnasco

Ekonomi
Investimi në vendbanim është me rëndësi – blerja e banesës së re tek Kompleksi Linda në Fushë Kosovë është i duhuri

Investimi në vendbanim është me rëndësi – blerja e banesës së re tek Kompleksi Linda në Fushë Kosovë është i duhuri

Al Trade Center
Ftesë për aplikim / ofertim – “Mirëmbajtja e pajisjeve të klimatizimit në dyqanet dhe objektet e IPKO-s’’

Ftesë për aplikim / ofertim – “Mirëmbajtja e pajisjeve të klimatizimit në dyqanet dhe objektet e IPKO-s’’

Ipko
Një zgjidhje e avancuar për rënien e flokëve

Një zgjidhje e avancuar për rënien e flokëve

VatanMed Clinic
Kalo në kategori