LAJMI I FUNDIT:

Nën ndikimin e alkoolit, Olta Gixhari puth në buzë Deamishelin dhe e quan Luizin “gomar”

Nën ndikimin e alkoolit, Olta Gixhari puth në buzë Deamishelin dhe e quan Luizin “gomar”

Të martën, aktores Olta Gixhari i është dhënë mundësia që të qëndrojë në suitë dhe të kërkojë një person për ta shoqëruar.

Reklama

Ajo zgjodhi Deamishelin, me të cilën ka kaluar një natë të gjatë plot diskutime, teksa gjatë festës edhe e kanë tepruar pak me alkoolin.

Në festën e organizuar pas spektaklit kur për banorët lëshuan muzikë dyshja PM dhe Dagz, dy vajzat filluan “ta nxehin” situatën me njëra tjetrën.

Mbi 25 mijë vota, diferencë e madhe në vota mes Oltës dhe Kiaras në sondazhin e Telegrafit
Lexo po ashtu Mbi 25 mijë vota, diferencë e madhe në vota mes Oltës dhe Kiaras në sondazhin e Telegrafit

Në një moment ka qenë Dea ajo që i ka puthur këmbën Oltës, gjersa kjo e fundit i ka dhuruar një puthje në buzë. Pranë tyre ishte dhe Keisi, e cila i tha: “Duhet të iki unë tani”, por vajzat e kaluan me të qeshur.

Ndërkohë gjatë mbrëmjes, Olta nuk la pa komentuar edhe deklaratën e Luizit, i cili u shpreh se do të dalë bashkë me Kiarën të shtunën nga Big Brother VIP Albania, nëse publiku e voton për të dalë atë.

“Le të rrijë me Kiarën tani se na çau b****. Na mërizti tani, Kiara Kiara. Tani jemi në një garë, çfarë ke që bën kështu? Okej rri se dal unë se nuk më plas fare, iki në Bali aty e s’më plas fare”, ka thënë aktorja durrsake teksa ka qenë pak nën ndikimin e alkoolit.

Ndërsa në një moment gjatë natës, Olta e ka quajtur edhe “gomar” Luizin, ndonëse produksioni i ka paralajmëruar banorëtqë t’i ndalin ofendimet. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori