0Shares

Dhoma e zhveshjeve e Real Madridit në Allianz Arena kishte qenë cak i vjedhësve para ndeshjes së mbrëmshme të Ligës së Kampionëve përballë Bayern Munich.

Gjashtë palë këpucë, përfshirë tre të cilat i takonin Cristiano Ronaldos ishin vjedhur në objektin e Bayernit disa minuta para fillimit të ndeshjes.

Klubi gjerman ende nuk ka dhënë deklaratë për incidentin, ku edhe Mesut Ozil dhe Karim Benzema i humbën këpucët e tyre, pavarësisht se dhoma e veshjes ishte e monitoruar përmes kamerave. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)