Reperi i njohur shqiptar, Gjiko, ka realizuar një tatuazh të ri në trupin e tij.

Ai vedosi që pikërisht në ditën e Shën Valentinit të realizojë një tatuazh, dedikuar familjes së tij.

Reperi nga Peja ndau me ndjekësit në InstaStory disa imazhe gjatë kohës sa po realizonte tatuazhin e tij në këmbë.

Foto: Gjiko/InstaStory

Më vonë, ai prezantoi tërësisht tatuazhin, i cili duket të jetë një vizatim i animuar i tre anëtarëve të familjes së tij: Gjiko, Elita dhe djali i tyre i vogël, Zëri.

Foto: Gjiko/InstaStory

Tatuazhi është pëlqyer nga fansat e tij, duke e cilësuar si një portret shumë të veçantë të familjes.

Po në ditën e Shën Valentinit, çifti Gjiko dhe Elita ndanë me fansat e tyre një fotografi shumë të ëmbël, ku shfaqeshin duke i dhënë puthje njëri-tjetrit, teksa mbanin në krah djalin e tyre. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Happy Valentine’s day ♥️!

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on Feb 14, 2020 at 9:16am PST