LAJMI I FUNDIT:

Ndërron jetë ylli i “Breaking Bad”, Mike Batayeh

Ndërron jetë ylli i “Breaking Bad”, Mike Batayeh

Ylli i “Breaking Bad”, Mike Batayeh ka vdekur në moshën 52-vjeçare pasi pësoi një atak në zemër derisa ishte në gjumë.

Reklama

Aktori i njohur thuhet se ndërroi jetë papritur më 1 qershor, tha familja e tij për TMZ.

Ai vdiq teksa ishte në shtëpinë e tij në Michingan, motrën e tij Diane tha se ylli nuk kishte një histori me probleme me zemrën.

Një deklaratë familjare për vdekjen e tij thoshte: “Ai do t’i mungojë shumë ata që e donin dhe aftësia e tij e madhe për të sjellë të qeshura dhe gëzim për kaq shumë njerëz”.

Batayeh ka lënë pas pesë motrat e tij dhe shumë mbesa dhe nipër. Batayeh ishte një vendas i Detroitit dhe banonte në Los Angeles.

Ai ishte shfaqur në shumë shfaqje të shquara, duke përfshirë “Everybody Loves Raymond”, “The Shield” dhe “Sleeper Cell”.

Puna e tij filmike përfshinte role në “American Dreams”, “Gas”, “American East”, “Don’t Mess With The Zohan” dhe “Detroit Unleaded”.

Ai ishte gjithashtu një komedian i suksesshëm përfshirë X-Men: Days of Future Past të vitit 2014 dhe u shfaq në “CSI: Miami” dhe “Boy Meets World”.

Aktori ishte pjesë e valës së parë të komikeve perëndimore që performuan për audiencën vendase në Lindjen e Mesme në vende të tilla si Dubai, ku filmoi një komedi speciale për “Showtime”.

Roli i tij i fundit në ekran renditet si filmi televiziv i vitit 2018, “Prank of America” në të cilin ai luajti rolin e ‘Nacho’.

Postimi i tij i fundit në Instagram ishte më 24 maj dhe shfaqte aktorin duke bërë ‘stand-up’ komedi. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Magazina
Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Magazina
Bebe Rexha pozon për kopertinën e revistës

Bebe Rexha pozon për kopertinën e revistës "Elle Brasil", flet edhe për emigrimin nga Shqipëria në Amerikë

Magazina
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Kalo në kategori