0Shares

Portieri i Arsenalit, Vito Mannone, është caku i ri i Napolit.

Daily Express shkruan se Mannone, 24-vjeçar, ka joshur interesimin e skuadrës italiane për afatin kalimtar të janarit.

Napoli është duke kërkuar një zëvendësim afatgjatë për portierin e parë 35-vjeçar Morgan De Sanctis, dhe beson se Mannone do të ishte zgjidhja e duhur. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)