0Shares

Sulmuesi i Bayernit të Munichut, Thomas Muller, thotë se ai nuk e ka ndërmend që të largohet nga Bayerni i Munichut, duke shtuar se ai është i kënaqur me jetën e tij dhe karrierën te gjiganti gjerman.

“Nuk ka klub më të mirë që mund të kaloni pasi të keni luajtur për Bayernin e Munichut. Por, së paku mund t’i bashkoheni një klubi të një niveli relativisht të njëjtë, pasi s’ka klub më të mirë se Bayerni”.

“Kur luani për Bayernin e Munichut, ju jeni të rëndësishëm për ekipin, nuk ka klub më të mirë këtu pari. Kushtet këtu janë ekstrem të mira. Ne luftojmë për trofet më të mëdha, jemi top klub dhe ndihem shumë mirë këtu. Asgjë nuk do të më largojë nga Bayerni”, është shprehur Muller. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)