0Shares

Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, ka qetësuar spekulimet rreth një kalimi të tij te Paris Saint Germain.

“Jo, nuk mendoj se do ta drejtoj PSG. Sigurisht suksesi i PSG me Ancelottin dhe Leonardon do të thotë se ata nuk kanë nevojë për trajner të ri”.

“Shpresoj se gjithçka do të shkojë mirë për Carlon dhe PSG. Evropa ka nevojë të ketë një qytet si Parisi që garon në nivel të lartë futbolli, dhe mendoj se ky projekt do të funksionojë”, ka thënë portugezi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)