0Shares

Trajneri i poriterëve te Real Madridi, Silvino Louro, ka thënë se nuk ka mundësi që Jose Mourinho të largohet nga klubi mbretëror.

Strategu portugez është nën presion të madh jo vetëm pas humbjes ndaj Malagas por edhe pasi e la në pankinë kapitenin legjendar, Iker Casillas.

“Mourinho nuk shkon asku. Ai ka një kontrate deri në vitin 2016”.

“Kampionati nuk mund të na thotë ende asgjë, por ne duhet që të rimbushim bateritë për pjesën e mbetur të sezonit, sidomos në Copa del Rey dhe Ligën e Kampionëve. Ne duhet të fitojmë diçka këtë sezon”, është shprehur Loura. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)